Our Services

Koltuk Yıkama

Ev veya iş yaşamında en çok kullanılan eşyalar, çok hızlı bir şekilde kirlenerek hem görünümü etkiler hem de sağlık açısından büyük bir tehlike yaratır. Koltukların derinlerine nüfuz eden bakteri ve mikropların yanı sıra lekeler, çok zorludur ve kendi imkanlarınızla asla yeterince yıkama ve temizleme yapamazsınız. Bu yüzden işinde uzman olan profesyonel bir koltuk yıkama firması ile çalışmalısınız.

Özellikle iş ortamında bulunan koltuklar, çalışma performansınızdan tutun da müşterileriniz ile anlaşmanıza kadar bir çok faktörde psikolojik bir etki yaratır. Siz, çalışanlarınız, misafirleriniz veya müşterileriniz kirli koltukları kullanmak zorunda kaldıkları zaman olumsuz bir etki meydana gelerek, başarıyı düşürür, özellikle dışarıdan gelenler için eksi bir puana neden olur. Bu yüzden koltukları yıkamak gerekir.

Koltuk yıkama hizmetlerimiz sadece sizin değil, koltuklarınızı kullanan diğer insanların da memnun kalması için, her zaman en iyi ve en son teknoloji ürünü makinaları kullanıyoruz. Aynı zamanda yıllardan beridir sektörde bulunan ve tecrübede son noktaya gelmiş uzman ekibimiz ile sorunlarınızı en iyi şekilde çözerek kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

Sağlık ve temizlik açısından koltukları kullananları riske atmamak için, aynı zamanda daha temiz koltuklar kullanarak psikolojik olarak olumlu etkilenmek için firmamızın müşterilerine sağladığı kaliteli ve güvenilir koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmalısınız. Uzman ekibimiz ve güçlü alt yapımız ile koltuklarınızı en iyi şekilde yıkayarak temizliyoruz ve size sadece keyfini çıkartmak kalıyor.

Sektörde çok uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu güne kadar müşterileri ile her zaman güven ilişkisi kurmuş ve çok para kazanmak yerine çok güven kazanmak ilkesine sadık kalmıştır. Bu yüzden en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışıyor ve müşterilerimizin memnun kaldığını gördükçe de bu gayemizde başarılı olduğumuzu anlıyoruz.

Bize Ulaşın

Adres
Firuzköy Mah. Hasan Önel Cad.
No:127 Avcılar / İstanbul
Telefon
Tel: 0212 572 68 70
Cep: 0533 578 64 71
Çalışma Saatlerimiz
Pzt.-Cuma: 09:00 – 20:00
Cmt.-Pzr.: 11:00 – 19:00
Call Now ButtonAlo Halı